DADDatölye Çalışmaları – 3 “Motor, Mekanik ve Elektrik”

DADDatölye Çalışmaları "Motor, Mekanik ve Elektrik"

Mehmet Erem, Rıza İli, Erol Şar ve Alper Ak desteği ile 1 günde 6’şar saatlik bir atölye ortamında uygulamalı olarak gerçekleştireceğimiz atölyede, demonte vaziyetteki tekne motorları üzerinden motorların çalışma prensibi, yakıt, yağlama, soğutma ve elektrik sistemleri ile bu konularda karşılaşılacak sorunların çözümü ve basit bakım tutum uygulamalarını konuşacağız.

Mehmet Erem

Mehmet Erem

1969 yılında İstanbul Heybeliada’da doğdu. Yelkene henüz ortaokul yaşlarında İstanbul Yelken Klubü’nde lisanslı sporcu olarak başladı. Lise eğitimini 1988 yılında Galatasaray Lisesi’nde tamamladıktan sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olan Erem bu süre zarfında çeşitli klüplerde (Dragos Yelken Klubü, Heybeliada Su Sporları Klubü gibi) ve organizasyonlarda yelken eğitmeni ve antrenörü olarak görev yaptı.

2004 yılından beri Yatçılık konusunda çeşitli düzeylerde eğitim veren Erem, internet ortamında forum ve yazışma gruplarında aktif çalışmakta olup, çeşitli görsel ve yazılı yayınların yanında 2014 yılından beri TÜYEP eğitmeni ve kuruluşundan beri DADD’ın Eğitim Koordinatörüdür. Profesyonel Yat Kaptanı olan Erem evli ve 2 çocuk babasıdır.

KATILIM FORMU