Üyelik

DADD’a üye olmak çok kolay.

Üye olmak için şu bağlantıyı kullanın.

Bundan sonraki süreç şöyle işleyecek:

DADD Üyelik Başvuru Formunu doldurup <Gönder> dediğinizde e-postanıza bir Üyelik Başvuru Formu gelecek. Burası biraz uğraştırıcı olabilir ancak gerekli, bu nedenle lütfen formdan çıktı alıp imzalayınız ve  cep telefonunuzla çekeceğiniz imzalı ve doldurulmuş form fotoğrafını info@denizlerdeyiz.org e-posta adresine veya 0 545 950 32 33 numaralı WhatsApp hattımıza gönderiniz.

Bu, Ön Kayıt işlemleriniz için yeterlidir. Ancak bir de doldurulmuş ve imzalanmış orijinal forma ihtiyacımız var çünkü yasal bir zorunluluk olarak onu merkezimizde bulundurmamız gerekiyor. Islak imzalı formu da lütfen şu adrese kargoyla veya postayla yollayınız: Bahçelievler Mah. İzzettin Çalışlar Caddesi Neyire Neyir Sokak No:3 Bahçelievler / İstanbul-Özel İstanbul Göz Hastanesi)

Üyelik durumunuzu web sayfamızın alt kısımda bulunan Üye Listesinden takip edebilirsiniz.

Ön kayıt işleminizi tamamladıktan sonra, Yönetim kurulumuzun ön görüşü ile size üyelik başvuru sonucunuz bildirilecektir ve sizden;

Giriş ödentisi olan 1.000 (bin)TL ve

2023 yılı için belirlenmiş üyelik aidatı  olan 250(ikiyüzelli)TL ödeme yapmanı istenecektir.

Lütfen yapacağınız EFT/Havalenin açıklama kısmına, yasa gereği, “Ad ve soyadınız ile 1.000 TL Giriş Ödentisi + 1.000 TL 2023 Yılı Üyelik Aidatı” yazınız.

Ödemenizi tamamladıktan sonra, Üyelik durumunuzu web sayfamızın alt kısımda bulunan Üye Listesinden takip edebilirsiniz. Bu aşamada web sayfasında üyelik onay aşamasında olarak görüneceksiniz.

Daha sonra yapılacak ilk Yönetim Kurulu toplantısında üyeliğiniz onaylanarak aktif hale gelecektir. Bu aşamadan sonra isminiz üye numaranız ile birlikte web sitemizde yayında olan Üye Listesi’nde yer alacaktır. 

Aşağıda bulunan dernek hesabına ödemeniz istenecektir.

Böylece dernek faaliyetlerinden, diğer kurum/ kuruluşlar ile yapılmış olan anlaşmalardan yararlanabileceksiniz.

Mevcut üyeler de her yılın aidatını Ocak ayı içinde bir seferde öderler. Bu meblağ, 2024 için 250 TL’dir. Bankadan yapılan ödemelerde açıklama kısmına “Adınız Soyadınız ve 2024 Yılı Üyelik Aidatı” yazılmalıdır.

Ödemenizi yaptıktan sonra Dernek Flamamızı istemeyi de lütfen unutmayınız.

Aramıza hoş geldiniz.